Фанола ®

Fanola ® – це біологічно чисте, екологічно чисте паливо на основі спирту, що пройшло подвійний процес ректифікації. Етанол рослинного походження, отриманий шляхом ферментації сахарину із сезонних продуктів.

Процес згоряння Fanola® описздається як «чистий», оскільки єдиними побічними продуктами згоряння є: тепло, CO 2 і водяна пара.

Після всієї серії випробувань Fanola ® був удостоєний сертифіката EcoFuel, що підтверджує найвищі стандарти якості з точки зору безпеки для людей та навколишнього середовища. Це дозволило біокамінам завоювати довіру та популярність серед клієнтів.

Біоетанол Fanola ®, будучи не споживаним продуктом, пройшов процес денатурації. Продукт повинен використовуватися відповідно до специфікацій та інструкцій, зазначених на етикетці, а також з посібником користувача. Денатурований етанол складається з органічних речовин, які нейтрально впливають на навколишнє середовище.

Чому Фанола ® ?

Біопаливо Fanola ® було розроблено для застосування в біокамінах і в даний час використовується і рекомендується провідними торговими виробниками. Завдяки Fanola ® біокаміни стали повністю мобільними елементами дизайну інтер’єру, необмеженими установками або димарями.

Проведені на групі зі 100 користувачів порівняльні тести біопалива, представленого на ринку, показали, що 93% респондентів вибрали Fanola ® як найбільш приємний у використанні.

Особливості та умови горіння

  • немає диму або неприємного запаху під час горіння
  • затверджена безпека використання
  • Побічними продуктами горіння є: тепло, водяна пара та CO 2 ( порівняні з кількістю людського дихання )
  • повне спалювання без залишку, сажі, попелу або шкідливих речовин
  • немає необхідності додаткової вентиляції

Докладні умови горіння описані в посібнику користувача, розміщеному на етикетці.

Безпека

Fanola ® містить лише органічні речовини, тому його вплив на навколишнє середовище є нейтральним.

Він був ліцензований для відображення сертифіката безпеки EcoFuel. Це демонструє прагнення пропонувати продукти чи послуги, які відповідають суворим екологічним, якісним та експлуатаційним критеріям. Сертифікат вказує, що продукт пройшов суворі наукові випробування, щоб підтвердити його відповідність екологічним стандартам Європейського Союзу.