Починаючи з 2001 року, компанія Planika спеціалізується на розробці та виготовленні біокамінів, що працюють на екопаливі. За цей час бренд створив десятки інноваційних моделей, запатентував низку унікальних технологій, відкрив представництва у 80 країнах світу та реалізував численні проекти на всіх континентах. Постійними замовниками високоякісних біокамінів Planika є такі мережеві гіганти, як Hilton, Kempinski, Marriott, ресторани, спа-салони, дизайнерські студії, приватні особи. Продукція торгової марки бажаний гість і завсідник міжнародних виставок, присвячених дизайну інтер’єру.

Історія

Починалося все з ініціативи двох ентузіастів, Альфреда Вейландта та Джеррі Дабровські, натхненних полум’ям багаття під зоряним небом Австралії. Чарівну атмосферу живого вогню майбутні фундатори компанії вирішили перенести в обстановку сучасних будинків, офісів, номерів готелів та холів ресторанів. У цьому їм допомогла технологія виробництва біоетанолу, який у результаті переробки відходів сільгосппродукції. Таке пальне гарантувало чистоту полум’я, відсутність необхідності встановлення димаря.

Однак, у питанні отримання полум’я ідеальної чистоти команда Planika пішла ще далі, розпочавши випуск власного палива під ТМ Fanola та розробивши технологію BEV.

Технології Planika

Постійний технологічний розвиток – особливість компанії Planika. Команда досягла того, що продукція компанії відповідає найвищим вимогам якості та безпеки.

  • Екологічне паливо Fanola– це відновлюване чисте джерело енергії, яке виробляється в процесі подвійної ректифікації.
  • Фірмова технологія Burning Ethanol Vapours або BEV, застосовується у всіх автоматичних біокамінах «Планіка» і дає можливість спалювати нагріті пари етанолу, а не рідке паливо. Це дозволило виключити прямий контакт пального та полум’я, підвищивши тим самим безпеку, та позбавило процес горіння від диму, золи, сажі, токсинів та неприємних запахів.
  • Пальник Commerce– ще одна гордість компанії, застосовується у мануальних камінах. Усередині такої конструкції розташовані керамічні волокна з відмінними абсорбуючими властивостями. Пальник гарантує безпеку при перекиданні каміна, а також забезпечує тривале горіння.
  • Передові моделі оснащені можливістю інтеграції зі Smart Home System, бездротовою технологією Wi-Fi, що дозволяє керувати пристроєм з портативних девайсів, радіочастотним пультом дистанційного керування, ЛЕД-дисплеєм і рядом інших корисних і зручних функцій, які недоступні класичним камінам.
  • Біокаміни бренду, що вбудовуються, не вимагаючи складних монтажних і технічних рішень, надають дизайнерам інтер’єру величезний простір для створення оригінальних інсталяцій. Ряд моделей камінів Planika можна поєднувати один з одним для збільшення лінії вогню.

Постійний пошук та контроль якості

Planika має сучасну лабораторію, на базі якої співробітники проводять випробування прототипів, а також тестують кожен виготовлений пристрій. Відразу йде постійний процес відбору нових технологій, що дозволяють Planika залишатися лідером на ринку виробництва автоматичних біокамінів. Продукти бренду отримали кілька міжнародних сертифікатів якості та безпеки (OMNI, CE, P-марк, ГОСТ та ін.).

Для комплексного забезпечення безпеки під час використання автоматичних камінів Planika, процес горіння контролюється сучасною електронікою, розумними датчиками та мікропроцесорами.

Дизайн

Успіх компанії також базується на розробці нових форм, конструкцій та образів біокамінів. Дизайнери «Планіка» приділяють пильну увагу кожному нюансу та деталі при формуванні прототипу і ретельно підбирають якісні, естетичні та екологічні матеріали для виробництва етанолових камінів.

Всі продукти Planika отримали високу оцінку серед архітекторів, дизайнерів, клієнтів приватного та державного секторів.

Місія

Компанія своєю глобальною метою вважає виробництво та вдосконалення надійних, красивих та безпечних біокамінів та супутніх продуктів, що задовольняють потреби найвибагливіших користувачів.